Our range of products include 10m pvc traffic safety chain.
₹ 12 / Meter Get Latest Price
| Chain Length | 10 m |
| Link Size | 6 mm |
| Material | PVC |
| Length | 10 meter |
| Chain Color | Red |
| Usage | Traffic Control |
| Cone Compatibility | Top Hole |
| Color | Red |
| Usage/Application | Road Safety |
| Pattern | Plain |
| Is It Portable | Portable |
| Thickness | 8 mm |
Minimum order quantity: 50 Meter
Mr. Sajjan Yadav (CEO)
Shiva Industries
1st Floor, Plot No E-163, Sector A-7, Pocket-2, Tronica City Loni
Loni - 201102, Ghaziabad, Uttar Pradesh, India